Hakkımızda

 

Temellerini 2007 yılında atan Sakarya Uzman Kariyer Eğitim Kurumları 17 yılı aşan hizmet yolculuğunda Sakarya’nın başarıya ulaşma çabasını temsil ediyor. Kurumumuz atacağınız her adımda, size bu gururu yaşatacak ve Sakarya‘nın önde gelen eğitim dünyasına bakış açınızı değiştirecektir.

"İyi bir kariyer uzmanlık ister" yaklaşımından yola çıkarak, kurumumuz size yardımcı olacak Uzman Halkla İlişkileri, yön verecek Uzman Rehberlik Servisi, donanımlı Uzman Öğretmen Kadrosu ve Uzman Personeli ile bilgi-başarı yönünden sizi üst seviyelere çıkaracak ve bu yolda her zaman sizlerle beraber ilerleyecektir.

Kurumumuz, Yenicami'de ki KPSS (Lisans, Önlisans, Ortaöğretim, ÖABT, A Grubu, Eğitim Bilimleri, DHBT) Kursları, Akademik Eğitim Kursları (DGS, ALES,YDS), İngilizce Dil Kursları ve Özel Öğretim Kursları (TYT-AYT-YDT ve LGS) ile sınavlara hazırlık sürecinde hizmetinizdedir. Sakarya Uzman Kariyer olarak amacımız; özgüvenli, özsaygısı gelişmiş bireyler yetiştirerek bu yolda fark ve değer yaratmaktır.

 

Hemen Ara